Horizontální žaluzie

celostínící horizontální žaluzieInteriérové žaluzie do plastových oken nabízíme v celostínícím provedení (domykavé žaluzie) a ve velké škále barevných odstínů. Horizontální i vertikální žaluzie dodáváme v Praze a okolí v krátkých termínech. Žaluzie v plastových oknech pomáhájí udržovat v interiéru příjemné klima a nedovolí slunečním paprskům aby pronikali do místnosti. Žaluzie jsou i designovým prvkem.
Lamely žaluzií jsou dostupné v několika desítkách odstínů barev. Pro okna v imitaci dřeva je možné objednat žaluzie s lamelami i krycími profily v imitaci dřeva.

Horizontální žaluzie je možné instalovat téměř do všech typů plastových profilů oken jako jsou Aluplast, Veka, Salamander, Rehau, Gealan, Deceuninck, KBE a mnoha dalších. Tyto žaluzie je možné instalovat i do dřevěných oken.

celostínící horizontální žaluzieInteriérové žaluzie se ovládají pomocí řetízku, kterým se nejen ovládají směrem nahoru a dolů, ale lze také naklápět lamely žaluie a tím regulovat intenzitu světla, které proniká do interiéru.

Horizontální žaluzie se dodávají v několika desítkách odstínů hliníkových lamel. Také vrchní profil je k dispozici v různém barevném provedení.celostínící horizontální žaluzieDodáváme interiérové žaluzie již v základu tzv. domykavé (celostínící). Tento typ žaluzií nemá viditelné otvory pro silonové lanko mezi jednotlivými lamelami a díky tomu lépe zastiňují interiér.

celostínící horizontální žaluzieV naší nabídce je široký výběr barev hliníkových lamel včetně metalických barev a imitacích dřeva. Horizontální žaluzie se dodávají v několika desítkách odstínů hliníkových lamel. Také vrchní profil je k dispozici v různém barevném provedení.

 

 

nejčastěji hledáte:
interiérové žaluzie Praha • horizontální žaluzie Praha • celostínící žaluzie
lamelové žaluzie • stínící technika Praha