Vertikální žaluzie

vertikální žaluzieNejen funkčností ale také dekorativním charakterem vás nadchnou vertikální žaluzie. Kombinací spousty odstínů látkových lamel, získá váš domov nebo kancelář docela nový ráz.
Lamely žaluzií jsou dostupné v několika desítkách odstínů barev. S našimi žaluziemi můžete zastínit i veliké prosklené plochy a interiér získá příjemnou atmosféru.

Na výběr jsou látkové lamely s různým stupněm zastínění (propustností světla).

celostínící horizontální žaluzieS vertikálními žaluziemi je možné řešit jak zastínění, tak i třeba oddělení prostor, kako jsou kuchyně, ložnice, koupelny nebo jednací místnost. Libovolnou kombiancí barev můžete vše sladit k barvám ostatních bytových doplňků.


celostínící horizontální žaluzieVertikální žaluzie se ovládají pomocí řetízku a šňůrky. Řetízkem lze naklápět lamely žaluzie a tím regulovat intenzitu světla. Šňůrkou celou žaluzii odsouváte do strany. V horní části je hliníkový kolejnicový mechanizmus. Odsouvání žaluzií je možné buď na jednu z předem zvolených stran, na obě strany (jako opona) nebo na střed zastiňované plochy.

celostínící horizontální žaluzieVe spodní části jsou jednostlivé lamely propojeny vysoce odolným řetízkem.

Vertikální žaluzie jsou v podstatě bezúdržbovým zařízením. Jednostlivé lamely je možné čistit podle vybraného materiálu buď vlhkým hadříkem nebo vysavačem. Při větším znečištění Vám rádi zajistíme odborné specializované čištění. Jakékoli opravy či úpravy však vyždy raději svěřte odborníkům.

 

 

nejčastěji hledáte:
interiérové žaluzie Praha • horizontální žaluzie Praha • celostínící žaluzie
lamelové žaluzie • stínící technika Praha